Urodziny s.Dominiki i święto Aniołów Stróżów » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Urodziny s.Dominiki i święto Aniołów Stróżów

2 października 2015 roku najstarsza mieszkanka Nowego Sącza – niepokalanka, siostra Dominika obchodziła swoje 105 urodziny… Az wierzyć się nie chce, że można dożyć takiego wieku i mieć taką kondycję jak Siostra, taką pamięć jak Siostra i takie zdrowie i poczucie humoru…jak s.Dominika…

Korzystając z tak wielkiego przywileju, że nasze przedszkole znajduje się na terenie klasztoru, w którym mieszka Siostra – spotkaliśmy się z Dostojną Jubilatką… Było wiele radości, śpiewów, dobrych słów i życzeń… były też lizaki i dużo wdzięczności…dzieciom, rodzicom a w szczególności Panu Bogu, że tak cudownie stworzył naszą Siostrę Dominikę…i TAK WYJĄTKOWO o Siostrę dba…

A po życzeniach spotkaliśmy się z Aniołami… to znaczy z Małgosią, która zniszczyła swojej koleżance z wysiłkiem zbudowaną budowlę…i nie chciała przeprosić, ale posłuchała swojego Anioła Stróża i poprawiła swoje zachowanie… i stała się dobra jak Anioł.
Dziękujemy za piękną scenkę i bardzo proste ale i głębokie przesłanie i obiecujemy zawsze słuchać tego, co Pan Bóg mówi nam przez Anioła Stróża.