6 latki w kinie » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

6 latki w kinie

Dnia 29 września w uroczystość Św. Archaniołów grupa „Pszczółek” miała możliwość obejrzenia filmu pt: „Jill i Joy” z okazji przeglądu filmów dziecięcych i młodzieżowych na Festiwalu „Kino Jazda”, organizowanego corocznie przez kino „ Sokół”. Ten przedpremierowy film fabularny produkcji finlandzkiej przykuł uwagę wielu odbiorców, nie tylko dzieci, ale także dorosłych, obecnych w sali kinowej. Opowiada o dwóch małych dziewczynkach, które otrzymując dobro i szczęście od innych równie szczęśliwych ludzi – potrafią dzielić się nim z innymi. Pielęgnując takie wartości jak prawda, piękno, szlachetność, uczciwość czy przebaczenie win, można otwierać szeroko i krzepić zamknięte ludzkie serca. Wystarczy otworzyć rękę i wpuścić odrobinę światła i miłości. Wtedy wokół świat staje się piękny.