Dni adaptacyjne dla Trzylatków » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dni adaptacyjne dla Trzylatków

Trzy ostatnie dni sierpnia w naszym przedszkolu były dniami adaptacyjnymi – co to znaczy? – że do przedszkola przyszły najmłodsze dzieci – jeszcze kandydaci…wraz z rodzicami, by od 1 września z kandydatów stać się już pełnoprawnymi przedszkolakami…przychodzącymi już bez rodziców.

Czas ten dzieci spędziły na wspólnej zabawie, poznawaniu się wzajemnym, zwiedzaniu salek przedszkolnych i próbie funkcjonowania w innych niż domowe okolicznościach… Dzięki wspaniałym pomysłom wszystkich Pań a szczególnie Pani Gosi i Pani Basi – dzieci z radością wracały każdego następnego dnia do przedszkola.
Dziękujemy bardzo Rodzicom za zaufanie… a Paniom i Siostrom za miło spędzony czas…