pasowanie czterolatków » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

pasowanie czterolatków

24 listopada Czterolatki z naszego przedszkola (Kangurki i Jeżyki) miały swój wielki dzień. Chociaż w przedszkolu są już od półtora roku, to właśnie w tym pamiętnym dniu na 100% stały się przedszkolakami. Pasowanie rozpoczęło się o godz. 15. Dzieci pięknie zaśpiewały przedszkolne piosenki i powiedziały wiersze przygotowane na tę okoliczność. Przyrzekły grzecznie i ładnie bawić się w przedszkolu, wszystko zjadać i kiedy trzeba – nie rozmawiać.
Dotknięcie ogromnym ołówkiem było najważniejszym momentem uroczystości. Symbolizowało, że nasze Czterolatki stały się już PRAWDZIWYMI PRZEDSZKOLAKAMI!
Witamy Was, Kochane Jeżyki i Kangurki w gronie przedszkolaków! Cieszymy się razem z Wami! Bądźcie DOBRYMI PRZEDSZKOLAKAMI!
Obecni na uroczystości pasowani Rodzice i inni członkowie Rodzin Czterolatków byli bardzo wzruszeni i zadowoleni ze swoich Dzieci – już Prawdziwych Przedszkolaków.