Dzień Teatru - 6-latki » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień Teatru – 6-latki

Początek kolejnego roku przedszkolnego oznacza powrót do jeszcze nie takich starych, ale sprawdzonych tradycji, a mianowicie do kolejnego „świętowania” Dni Teatru. To tak wzniośle nazwane przedsięwzięcie polega przede wszystkim na obeznaniu dzieci z występami scenicznymi.
Tegoroczne Dni Teatru rozpoczęły dzieci z grupy sześciolatków występem o ochronie przyrody. Wielość tekstów i krótki czas na przygotowanie wcale nie były przeszkodą dla Rybek – wręcz przeciwnie – dzieci pokazały się z jak najlepszej strony. Występ uświetniły specjalnie na tę okazję przygotowane przez Rodziców wspaniałe stroje. Dziękujemy kochanym Sześciolatkom za przedstawienie, Rodzicom za pomoc w nauce ról i „garderobę”, zaś siostrze Augustynie i pani Asi za piękny i bardzo ambitny program, oraz… podniesioną poprzeczkę dla innych grup :).