występy na zakończenie roku... » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

występy na zakończenie roku…

Trzy dni przed końcem roku przedszkolnego spotkaliśmy się całą społecznością naszego przedszkola w sali gimnastycznej na wspólnym dziękowaniu sobie za miniony rok. A pomyśleć, że dopiero co był 1 września…, że dopiero co słychać było pierwsze płacze trzylatków…, że dopiero co zapoznawaliśmy się z nowymi salami… – a tu już następne wakacje!

Każda grupa miała przygotowany króciutki występ – piosenkę, wierszyk lub taniec… Każda zaprezentowała się najpiękniej jak tylko potrafiła… Po występach zaś siostra Laurencja rozdała dyplomiki katechetyczne i…cukierki (chyba najbardziej wyczekiwany dodatek tego spotkania). Dzieci, które brały udział w ciągu minionego roku w różnych wystawach dostały nagrody a następnie wszyscy razem zeszliśmy do szkolnej sali gimnastycznej, by tam nasz Pan Fotograf zrobił nam ostatnie w tym roku zdjęcie przedszkolnej wspólnoty.