Śladami Jana Pawła II » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Śladami Jana Pawła II

Gdy w Kościele świętowano wspomnienie Matki Bożej Wspomożycielki wiernych – Kadra naszego przedszkola wybrała się na pielgrzymkę szlakami papieskimi, gdyż az nie wypada w roku Kanonizacji naszego wielkiego Świętego Patrona nie pojechać w miejsca, z którymi był bardzo związany… i tak obok Łagiewnik i nowego Centrum Jana Pawła II odwiedziliśmy także Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice z dopiero co otwartym także nowym Muzeum Jana Pawła II.

…Duch Papieża był w tych miejscach bardzo…
…świadomość, że nasz Wielki Patron chodził tymi drogami… – sprawiała coś, co trudno opisać…
…radość z przebywania właśnie w tej społeczności w tych miejscach udzielała się wszystkim…

To był piękny czas. Czas, w którym także w modlitwie i we wspólnej radości byli także z nami ci, którzy nie mogli jechać…
To był czas, który…na długo pozostanie w pamięci i w sercach…

Ojcze Święty…módl się za nami!!