dziś są twoje urodziny ... urodzinowe róże » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

dziś są twoje urodziny … urodzinowe róże

18 maja…. Niby zwyczajny dzień, niedziela, jak każda inna… – ale tylko teoretycznie!!!! Czemu? Gdyż to właśnie dzisiaj są 94. urodziny Naszego Świętego Jana Pawła II.

Na godzinę 10.30 została zaplanowana nasza przedszkolna Msza Święta, podczas której dzieci z całymi rodzinami miały składać w darze Ojcu Świętemu czerwone róże…dodajmy – urodzinowe…

I jak zwykle w takich okolicznościach – przedszkolaki z rodzinami stanęły na wysokości zadania… Wiernych na Eucharystii – było bardzo wielu…tak – podobnie jak róż przy obrazie Patrona naszego przedszkola. Dodać jeszcze należy, że Mszę Świętą uświetnił swoją grą i śpiewem zaprzyjaźniony z nami zespół muzyczny z Krynicy…a po Mszy Świętej…dla każdego była przepyszna (wadowicka) kremówka!!!! dla dzieci – dziecięca, dla dorosłych – adekwatna do wieku:)… i niespodzianka – od Samego Jubilata dostaliśmy prosto z nieba wspaniałą pogodę – nikt nie zaprzeczy, że Święty Jan Paweł II sam zadbał o to, by Jego urodziny były…na większą chwałę Bożą i ku radości ludzi… Czegóż to się nie robi, gdy się BARDZO KOCHA???? ????

Dziękujemy!