pomoc dla sądeckiego hospicjum » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

pomoc dla sądeckiego hospicjum

Od 24 do 28 marca w naszym przedszkolu odbywała się zbiórka pieniędzy na sądeckie Hospicjum – za wrzucenie pieniążka do puszki – ofiarodawcy mogli zabrać do domu ślicznego żonkila – dzieło naszych Pań wychowawczyń… Zaś środa – 26 marca była dla nas szczególnie ważnym dniem, gdyż właśnie wtedy odbyła się uroczysta inauguracja akcji pt. Pola Nadziei 2014 zorganizowanego przez Szkołę Gastronomiczną Sióstr Niepokalanek …i nie ukrywamy, że niemal najważniejszą częścią tej uroczystości był występ dzieci z przedszkola…
Że ładnie śpiewamy… – to każdy z nas wie…, ale, że nawet w telewizji i w internecie dowiedziano się o tym… – tegośmy się nie spodziewali…
Dziękujemy Panu Bogu za wspaniałe dary, jakich nam nie poskąpił i wierzymy, że nasza postawa dzielenia się nauczy innych (a nawet dorosłych) wychodzenia z siebie i…dawania miłości zwłaszcza tym, którzy jej najbardziej potrzebują!