16.03.2014 Msza Św. ze zniczem wdzięczności dla Jana Pawła II » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

16.03.2014 Msza Św. ze zniczem wdzięczności dla Jana Pawła II

16 marca uczestniczyliśmy w ostatniej przed kanonizacją bł.Jana Pawła II Mszy Świętej przedszkolnej… Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Ten Wielki Polak jest Patronem naszego przedszkola… i właśnie z racji na ten przywilej postanowiliśmy podejść do powyższego wydarzenia poważnie…

Skierowana zatem została prośba do każdej Rodziny o przyniesienie na tę Mszę Świętą czerwonego znicza, który miał być ZNICZEM WDZIĘCZNOŚCI DLA PAPIEŻA…

Dziękujemy z całego serca Rodzicom, Dziadkom, Krewnym i innym z Rodzin, którzy wzięli sobie do serc prośbę, dzięki czemu mogliśmy pełniej i w poczuciu większej jedności uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Eucharystia.

…następne spotkanie w kaplicy na przedszkolnej Mszy Świętej będzie już w maju po tym ważnym wydarzeniu, jakim będzie ogłoszenie Papieża Świętym… Pomóżmy sobie nawzajem, by dobrze do tego się przygotować…