Kolędowania i jasełka za nami - zatem dzielimy się wspomnieniami... » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Kolędowania i jasełka za nami – zatem dzielimy się wspomnieniami…

9 stycznia uroczyście zakończyliśmy świąteczne kolędowania i Jasełka przedstawiane dla Kochanych Rodziców i Dziadków.
W tym roku maluszki – Kangurki i Jeżyki miały spotkania dla Najbliższych, na których Goście usłyszeć mogli ślicznie deklamowane wiersze i bezbłędnie (oraz bez tremy) zaśpiewane kolędy. Nie zabrakło podczas tych spotkań również tańców i zabaw – wszak Karnawał otacza nas wkoło…

Starszaczki zaś (Misie, Tygryski, Żabki i Wiewiórki) wystawiły dla swoich Rodziców i Dziadków Jasełka. Całe tygodnie przygotowań, dobieranie strojów, uczenie ról i odnajdywanie się na scenie…powtarzanie i bycie suflerem dla kolegów i koleżanek – to tylko część przedszkolnych działań…

Dziękujemy Paniom i Siostrom za przygotowanie Dzieci do występów…za cierpliwość…za pomysłowość…

Dzieciom – za odwagę, przepiękną grę aktorską i bezbłędne odnajdywanie się na scenie…

Rodzicom…za obecność…pomoc w przygotowaniach i wspieranie Młodych Gwiazd!