Zajęcia baletowe » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Zajęcia baletowe

Jaką wielką radością zakończyły swój dzień (a był to czwartek – 17 października) dziewczynki z dwóch najstarszych grup w naszym przedszkolu… – niby zwykły dzień, a jednak… Oj, nie był to zwyczajny czwartek a dłuuugo wyczekiwany moment. Już dobrze…wyjaśnijmy – w tym to dniu po raz pierwszy miały miejsce w naszym przedszkolu zajęcia B A L E T O W E !!! Od kiedy chłopcy niemal zawodowo zaczęli grać w piłkę…dziewczynki mając już obiecane…tęskniły za „swoimi zajęciami” – widać, że było warto.

Wiadomo, że dla dziewczynek nie sam fakt zwiastujący wydarzenie jest najistotniejszy ale to, co się z nim wiąże…a ewidentne jest to, że z baletem wiąże się strój baletowy… – i chociaż z tego powodu radości było maxymalnie dużo…

…i pomyśleć, że nawet małym Damom tak niewiele potrzeba do radości… 🙂