Zagadkowa wiolonczela » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Zagadkowa wiolonczela

23 października dzieci z naszego przedszkola zostały po raz pierwszy zaproszone do świata muzyki… Było to wyjątkowe zaproszenie, na które nasi mali słuchacze (a może w przyszłości melomani???) odpowiedzieli bardzo pozytywnie… Gościliśmy mianowicie Panią Nutkę oraz panią grającą syntezatorze i kolejną…na wiolonczeli!

…co miał na celu taki koncert? – wzbogacenie naszego słownictwa, kształtowanie naszej wrażliwości estetycznej, naukę słuchania śpiewu i muzyki i umiejętność zachowania się podczas koncertów…

Chyba daliśmy radę, gdyż zarówno nasi Goście jak i Panie i Siostry z naszego przedszkola byli z nas zadowoleni…a my cieszyliśmy się, że coraz bardziej pozwalają nam wchodzić w świat dorosłych… Czy to znaczy, że ufają nam??? 🙂