Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania

Niedawno (25 kwietnia) – na parkingu przed naszym przedszkolem zgromadziły się wszystkie grupy … – pomyśleć można, że nie lubimy przedszkola… – o,nie! nic z tych rzeczy!!! !!!
Powodem naszego wyjścia (nie mylić z ewakuacją!) był przyjazd śmieciarki… Specjalnie dla nas Panowie pracujący w zakładzie oczyszczania Nowego Sącza przyjechali, by pokazać nam jak wygląda i jak pracuje śmieciarka. O tym, jak wygląda – chyba nie musieli nas informować, gdyż za każdym razem, gdy przejeżdża ulicą…cały świat przestaje istnieć – dla niektórych dzieci ma się rozumieć – i istnieje tylko ONA – ś m i e ci a r a !!!!!! 🙂 (chyba zrozumiałe…).
Zobaczyliśmy także, jak ciężką prace wykonują panowie, jeżdżący takim samochodem…są silni, odważni i…niczego się nie boją… – i dlatego dostali na koniec spotkania WIELKIE BRAWA!!!

D z i ę k u j e m y z a s p o t k a n i e!!!!!!