Dzień teatru - Pszczółki dla przedszkola » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Dzień teatru – Pszczółki dla przedszkola

Grupa 4c (Pszczółki) przedstawiła 17.04 dla dzieci i dorosłych sceniczną wersję “Bańkowic mydlanych” Wandy Chotomskiej oraz fragmenty “ZOO” Jana Brzechwy. Pomysłowa scenografia – a zwłaszcza duża namalowana lokomotywa umieszczona na drewnianych torach – bardzo ładne, kolorowe i ciekawe stroje, pełna zapału i radości naturalna gra dzieci podobały się wszystkim widzom. Nastrój wspólnej zabawy wytworzyły też unoszące się w górę i “przepływające” przez scenę przed dziećmi prawdziwe, duże bańki mydlane. Dziękujemy Pszczółkom i Paniom z tej grupy za trud włożony w przygotowanie występu.

Dziękujemy też wszystkim wcześniej występującym grupom, gdyż dzisiejszym występem zakończyliśmy Pierwsze Przedszkolne Obchody Dni Teatru. Wierzymy, że Aktorzy pokonawszy stres odważniej i śmielej będą podchodzili do następnych występów.
Do zobaczenia podczas przyszłorocznych Dni Teatru!