Wiosna w przedszkolu » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Wiosna w przedszkolu

20 marca w nasze przedszkole wyglądało jakoś tak inaczej…bardziej wiosennie… Tego dnia obowiązywały w przedszkolu dwa kolory: żółty oraz zielony…i wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli wywiązali się z tego zobowiązania rewelacyjnie!!! Ale to nie wszystko… 🙂 Oprócz garderoby w barwach wiosennych mieliśmy także solidny powiew wiosny na stole podczas podwieczorku… – czemu? gdyż w czasie tego posiłku także dominowały wcześniej wspomniane kolory… Wszystkim od razu robiło się o wiele przyjemniej widząc tyle radosnych barw ale także i szczęścia na twarzach dzieci i nauczycieli… Kulminacją obchodów pierwszego dnia wiosny było spotkanie wszystkich przedszkolaków w sali gimnastycznej, wspólne śpiewy, tańce wiosenne i zabawy… nad i pod chustą… i radość z bycia RAZEM.