zajęcia z dogoterapii » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

zajęcia z dogoterapii

Także we wtorek – 6 listopada zaczęły się w naszym przedszkolu zajęcia z dogoterapii.

Jako pierwsze na spotkanie z pieskiem Fifi i jego właścicielką – Panią mgr Anną Kujawską poszły Biedronki. Dzieci miały możliwość przywitania się, pogłaskania i wydania kilku komend pieskowi, który…słuchał i wykonywał wszystko tak, jak trzeba. Dzieci naśladowały także swojego nowego przyjaciela i posłuchały o kilku ważnych rzeczach dotyczących pielęgnacji i opieki nad pieskiem i mogły nawet…pokarmić go jego psimi przysmakami… (jak widać – przez żołądek…do każdego serca…)
Już za tydzień 13 listopada o godz. 10.30 Fifi pozna Pszczółki,

20 listopada – Świerszczyki
27 listopada – Misie
4 grudnia – Tygryski
11 grudnia – Motylki