Święto Patronalne naszego przedszkola i pierwsza rocznica nadania im. Jana Pawła II » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Święto Patronalne naszego przedszkola i pierwsza rocznica nadania im. Jana Pawła II

25 października 2012r. po raz pierwszy obchodziliśmy Święto Patronalne i pierwszą rocznicę nadania przedszkolu imienia Jana Pawła II.

Dzieci i nauczyciele bardzo eleganckimi strojami dali wyraz rangi tego dnia.

O godzinie 11.00 zebraliśmy sie w kaplicy, by modlitwą różańcową podziękować Panu Bogu za Osobę Patrona przedszkola – bł.Jana Pawła II. Modlitwę poprowadzili przedstawiciele poszczególnych grup wraz z Wychowawczyniami a zakończyły wszystkie pozostałe dzieci wspólnym śpiewem. A na koniec – niespodzianka. Ksiądz poświęcił malutkie różańce w kształcie cukierków, które każde dziecko otrzymało przy wyjściu.

I tak – z sercami pełnymi radości, z dłońmi pełnymi darów i z Bożym Błogosławieństwem zakończyliśmy modlitewne spotkanie…mając jednocześnie świadomość obecności niezwykłych Opiekunów – Matki Bożej i Jana Pawła II.