Msza Święta » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

Msza Święta

14 października. Comiesięczna Msza Święta przedszkolna, a jednocześnie początek świętowania Dnia Nauczyciela. Po zakończonej modlitwie – przed błogosławieństwem końcowym dzieci wyrecytowały przygotowane na tę okoliczność wierszyki, zaśpiewały wyćwiczoną wcześniej z Panią Lidką piosenkę – dedykację a na koniec po życzeniach od dorosłych – poszły do każdego Nauczyciela wręczając przesliczny prezent – pięknego słonecznika. Radości było bardzo dużo.

Taki był początek świętowania. Ciąg dalszy nastąpił we wtorek – 16 października o godz.11.00. Dzieci z grupy Świerszczyków przedstawiły wierszyki i piosenki dla wszystkich Osób pracujących w Przedszkolu. Świętowanie uwieńczone było pięknymi własnoręcznie wykonanymi upominkami, podarowanymi Nauczycielom i Tym, Którzy starają się z każdej strony, by z małego przedszkolaka kiedyś mógł wyrosnąć mądry młody człowiek.