4.06.2012 - Wycieczka do Dursztyna - pierwsze zdjęcia » PRZEDSZKOLE Sióstr Niepokalanek im. Jana Pawła II w Nowym Sączu

4.06.2012 – Wycieczka do Dursztyna – pierwsze zdjęcia

W poniedziałek – czerwca wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z nauczycielami i siostrami pojechały na cały dzień do Dursztyna, gdzie znajduje się również przedszkole prowadzone przez siostry niepokalanki.

Po ok. godzinnej drodze dobrnęliśmy wreszcie do celu – nieco wystraszeni deszczem, który jednak w międzyczasie ustąpił miejsca pięknemu słońcu.

W Dursztynie oprócz pysznego obiadu czekały na nas tamtejsze przedszkolaki, zabawki, ognisko i całe mnóstwo zielonej przestrzeni….aż nie chciało się wracać….

„A kiedy tu jeszcze przyjedziemy???” – z takim pytaniem niektóre dzieci wsiadały do autokaru…. Cóż dodać? Chyba wystarczy tylko podziękować za prześliczną…wszak wymodloną pogodę… i to, co dobrego nas spotkało.

D Z I Ę K U J E M Y !!!!